KONST / Litografier / Litografi 7931152
nr 793 1152
Kerstin Hallroth
(1920-1998), Sverige
Litografi, 2 st, Kerstin Hallroth, "Monotype", signerade, 49x37
Kerstin Hallroth, svensk bildkonstnär född 1920, död 1998 .
Utrop:
500 kr
måndag 26 november 2012
kl 19:02:21
Kerstin Hallroth
Läs mer om Kerstin Hallroth